Atölye Etiler

Hakkımızda

1998 yılında Gül Sağıroğlu ve Lale Gücüm’ ün iki kardeş olarak hobilerini işe dönüştürerek, farklı tasarım alanlarında özellikle ahşap atölyeleri üzerinden profesyonel olarak iş hayatlarına devam ettiler.

2001 yılında Figen Tekkol’ un ortak olarak dahil olması ile atölye konsepti genişleyerek büyütüldü. 2014 yılı itibariyle Atölye Etiler Markası yaratıcısı Figen Tekkol kendi atölye bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Atölye Etiler 98 yılından günümüze denk genişleyen atölye ve profesyonel eğitim kadrosu ile 7’den 70’e ahşap boyama, seramik, porselen, çini, takı, cam boncuk, kuyumculuk, yağlı boya resim atölyeleri olarak hizmet vermektedir.

Hayata merhaba diyen ve gittikçe genişleyen Atölye Etiler hobi dersleri dışında duvar boyamaları, sipariş çocuk odaları boyama, ahşap boyama ve takı tasarımı,cam boncuk yapım atölyesi, country tarzı ev dekarosyonu ve eski objeleri yenileştirme çalışmaları ile uzun yıllar sektörde yerini aldı ve sonrasında tek kişi olarak yoluna devam etmeye karar vererek bu süreçte akademiye hazırlık , resim, seramik ,çini boyama ve çocuklara resim dersleri , çeşitli workshoplar ve kurumsal çalışmalarıyla yolculuğuna keyifle devam ediyor..

Atölye Etiler zorlu yaşam mücadelesi karmaşı içerisinde, insanları ruh' u ile buluşturmak üzere keşfe çıkmasına sanat aracılığı ile yanstımasına katkı sağlamak üzere çeşitli atölye çalışmalarına ev sahipliği yapmaktadır. ve her insanın her şeyi yapabileceğini bilmesini sağlamak, bununda sadece istemek olduğunu anlatmak üzere yıllardır sektörde hizmet vererek kapımızı 7’den 70’e giren herkese açarak birlikte büyüme ve yol almaya devam etmekteyiz. Karşılıklı çok şeyi öğreneceğimizi biliriz ve bunun keyfine varmayı seçeriz aslında işimizin sırrı belki de bu.. Atölye Etiler’de hobilerimize yer vermek ayrıcalıktır, keyiftir huzurdur, neşedir, bilgidir, güvendir, dostluktur, paylaşımdır, özü sevgidir ve eğitim alan tüm gönül dostlarıyla, hocalarıyla bir bütündür Bir’dir... Aramıza katılan dostların o güzel enerjisiyle oluşur sevgi yumağımız ve gittikçe birlikte büyüyerek gelişiriz.

Biz Kocaman bir aileyiz aslında ruhları birleşmiş...

Atölyemizde sadece ruhunuza ,gönlünüze değil, damak zevkinize de hitap etmekte iddialıyız. Özellikle temiz beslenmeye glutensiz ve katkısız özenle hazırlanan yemek ve aperatif yiyecek seçenekleri ile katıldığınız atölyelerde keyifle damaklarınızı şenlendirebilirsiniz.

Bizleri daha yakından tanıyabilmeniz ve kendinize ufak bir mola verebilmeniz için sizleri bize bir kahvemizi içmeye davet ediyoruz.
Ve diyoruz ki "hobi hayattır"

Vizyonumuz

Atölye Etiler;

İnsanların ruhuna dokunan, kişisel gelişimine katkı sağlayan ve iş istihdamı olanakları yaratarak öncelikli kadın emekçilerini destekleyerek alan yaratmasına katkı sağlayan ve tüm Türkiye çapında liderlik edecek öncü firma olmaktadır.

Misyonumuz

Sanat ve ruhu bir araya getirerek, insanların varoluş sebebi olan özgür ruhlarına dokunmalarına ve şifalanmalarına aracı olmak.

Şirket Politikamız

  • Sektöründe öncü ve lider marka olmak
  • Ruh ile sanatı buluşturmak
  • İnsanların içerisinde hapsettikleri kendi yeteneğinin farkına varmasına öncülük etmek
  • Kadınların ekonomilerine katkı sağlamak
  • Eğitim alanında istihdam yaratmak
  • Sürekli yeni kaynaklar araştırarak gelişim odaklı
  • Yeniliklere kucak açan ve entegre eden
  • En önemli değerimiz insan ve gelişimi üzerine katkı sağlamak
  • Güvenli, dürüst ve adil iş ahlakı ile sektörde var olmak.